پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : Micle Cleanmo

شماره تلفن : +86 13921194466

WhatsApp : +13488888888

Free call
خط تولید
  • اتاق نمونه 2
  • اتاق نمونه 3
  • خط مونتاژ
  • تیم تولیدی

به طور کلی ، هنگامی که یک نقطه با توجه به یک سیستم مختصات حرکت می کند ، خط یا قطعه یا منحنی تشکیل شده توسط حرکت آن یکی از زمان های نقطه در حالت استراحت نسبت به سیستم مختصات است.هر نقطه مربوط به چندین بار است.نسبت به یک زمان خاص ، نقطه ثابت با سرعت بیشتری شروع به حرکت می کند و زمان کندتر است.وقتی سرعت همان نقطه متحرک در زمان باشد ، زمان متوقف می شود.وقتی سرعت از نقطه فراتر رفت ، معادل بازگشت به گذشته است.

 

  • به طور معمول ما T / T و Western Union را قبول می کنیم.
  • به طور معمول ما T / T و Western Union را قبول می کنیم.

 

 

زمان نسبی

این زمان واقعی است ، زمان واقعی است.به زمانی گفته می شود که یک نقطه در بعد اضافی حرکت نکند.

زمان مطلق

آن زمان خیالی است ، زمان خیالی است.اشاره به زمان صرف شده برای حرکت در بعد اضافی دارد.

ارتباط با فضا

فضا باعث می شود همه چیز قابل تغییر باشد ، یعنی به دلیل وجود فضا ، همه چیز می تواند تغییر کند.فضا امری بدون انرژی است ، یعنی وقتی می توان چیزها را تغییر داد ، انرژی حاصل از تغییر با انرژی انسداد لغو می شود.[3] شرح تغییرات نقطه در فضا نامیده می شود نقطه توصیف شده مربوط به زمان نقطه است [هنگامی که نقطه به موقعیت خاصی حرکت می کند ، نقطه توصیف شده یک موقعیت متناظر منحصر به فرد خواهد داشت که به آن موقعیت در این زمان نقطه توصیف شده]

موقعیت نقطه توصیف شده می تواند با گذشت زمان تغییر کند و بدون تغییر بماند.می توان فهمید که زمان با عملکرد نقطه توصیف شده رابطه عملکردی دارد.

OEM / ODM

به طور کلی صحبت کردن

گرانش، از سوی دیگر، نیروی جهانی بین تمام اشکال انرژی یا توده است. در عوض، نمی توان آن را به غشا محدود کرد، بلکه باید کل فضا را نفوذ کند. از آنجا که گرانش نه تنها می تواند از بین برود، بلکه گسترش آن را به ابعاد اضافی، آن را باید با فاصله بیشتر از برق با پوسیدگی. برق محدود به غشا است. با این حال، ما از مشاهدات مدارهای سیاره می دانیم که کشش گرانشی از خورشید هنگامی که سیاره از خورشید دور می شود، به همان شیوه ای که با فاصله فاصله می گیرد، کاهش می یابد.

بنابراین، اگر ما در یک غشا زندگی کنیم، باید دلیل دیگری وجود داشته باشد که گرانش از غشا خارج نمی شود، بلکه به مجاورت آن محدود می شود. یک احتمال این است که ابعاد اضافی در یک غشای سایه دوم، نه چندان دور از آن که در آن زندگی می کنیم، پایان می یابند. ما نمی توانیم این غشاء سایه را ببینیم، زیرا نور تنها می تواند در امتداد غشا، نه از طریق فضای بین دو غشا . با این حال، ما می توانیم کشش گرانشی از اشیا را در غشای سایه احساس کنیم. می تواند کهکشانهای سایه، ستاره های سایه و حتی افراد سایه ای باشد که ممکن است متعجب شوند که کشش گرانشی از غشاء ما را احساس کنند. برای ما، این شی شیء سایه به نظر می رسد به عنوان ماده تاریک، که موضوع نامرئی است. اما گرانش آن احساس می شود.

در حقیقت، ما شواهدی از ماده تاریک در کهکشان خودمان داریم. مقدار موادی که می توانیم ببینیم برای جاذبه به اندازه کافی برای نگه داشتن کهکشانهای دوار نیست. اگرچه ماده تاریک وجود دارد، کهکشان از بین می رود. به طور مشابه، میزان ماده ای که در خوشه های کهکشان مشاهده می کنیم، کافی نیست تا از گسترش آنها جلوگیری شود، بنابراین ماده تاریک باید وجود داشته باشد. البته غشای سایه برای ماده تاریک لازم نیست. ماده تاریک ممکن است به سادگی نوعی از ماده ای باشد که سخت است به آن توجه شود، مانند wimps یا کوتوله های قهوه ای و ستارگان کم جرم که هرگز به اندازه کافی داغ نیستند تا هیدروژن را بخورند.

از آنجا که گرانش در ناحیه بین غشاء ما و غشای سایه اتفاق می افتد، جاذبه گرانندگی بین دو اشیاء همسایه در غشاء ما با فاصله نسبت به الکتریسیته به شدت کاهش می یابد، زیرا دومی محدود به غشا است. ما ممکن است قادر به اندازه گیری رفتار کوتاه مدت جاذبه در آزمایشگاه با استفاده از ابزار های توسعه یافته توسط سر Cavendish از کمبریج. تا کنون ما هیچ اختلافی با برق ندیده ایم، به این معنی که غشا نمی تواند بیش از یک سانتی متر باشد. این با استانداردهای نجومی کوچک است، اما در مقایسه با مرزهای دیگر ابعاد اضافی بزرگ است. اندازه گیری های گرانشی جدید در فواصل کوتاه برای تست مفهوم "جهان غشایی" انجام می شود. [5]

گرانش می تواند فضای خالی را خنثی کند، بنابراین می تواند با حرکت در زمان مجازی در جهان های موازی، به ابعاد اضافی (مانند یک تابع خطی که توسط دو ناشناخته توصیف شده است)، به حرکت در می آید، بنابراین می تواند در طول زمان با جاذبه حرکت کند.

تحقیق و توسعه

زمان منطقه: یک سیستم زمان سنجی در یک منطقه زمانی جهانی یکسان است. هنگامی که خورشید درخشان است، ساعت دوازده ساعت در ظهر است. اما زمانی که خورشید در حال تغییر است در مکان های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، در شانگهای 12 ظهر است و ساکنان مسکو برای دیدن خورشید پنج ساعت طول می کشد. در ساعت 2 بعد از ظهر در سیدنی، استرالیا. بنابراین اگر تمام اماکن از استاندارد زمان محلی استفاده کنند، باعث ناراحتی زیادی به دولت، حمل و نقل و زندگی روزمره خواهد شد. برای غلبه بر این مشکل، اخترشناسان یک راه حل ارائه دادند: طول جغرافیایی جهان را با 15 درجه تقسیم کنید، به طوری که 24 منطقه وجود دارد. استاندارد زمان یکنواخت در هر منطقه، که "زمان منطقه" نامیده می شود، اتخاذ می شود. تفاوت بین مناطق مجاور یک ساعت است. وقتی مردم از یک منطقه به یک منطقه مجاور حرکت می کنند، یک ساعت پیش آنها ساعت ها را تنظیم می کند. چند ساعت سریعتر بروید، اگر از چندین ناحیه عبور کنید. در مقابل، هنگامی که مردم به سمت غرب از یک ناحیه به منطقه مجاور حرکت می کردند، ساعت ها را یک ساعت می گذراندند. چند ساعتی را تنظیم کنید اگر از چندین ناحیه عبور کنید. در فرودگاه ها و دیگر مراکز حمل و نقل. مناطق متبحر شهرهای بزرگ جهان اغلب برای تسهیل مسافران نشان داده شده است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما