تماس با ما

تماس با شخص : James

شماره تلفن : +86 13921194466

WhatsApp : +13488888888

Free call

حکاکی شده

June 17, 2019

آخرین اخبار شرکت حکاکی شده

قبل از سلسله zhou غربی، مردم باستان روز و شب را به 100 حکاکی تقسیم کردند و 100 شبکه را بر روی شفت کپلسیپ ها حک کردند. در زمان مدرن یک دقیقه برابر با 14 دقیقه و 24 ثانیه است. سیستم "100 درصد" قدیمی ترین و طولانی ترین سیستم زمانبندی در چین است.
هنگامی که آن را به سلسله هان آمد، روش زمان بندی موقعیت خورشید را با اندازه گیری طول طرح ریزی خورشید با استفاده از گوی متری در همان زمان تصویب شد. جدول از دو بخش تشکیل شده است: یکی به صورت پهنا روی زمین برای اندازه گیری سایه ستون ستون یا ستون، به نام جدول؛ یکی از مناطق شمال و جنوب، مسطح است، برای تعیین طول سایه سطحی سفت و سخت، به نام guisui. از آنجا که سایه را می توان با واحد طول اندازه گیری کرد، بنابراین عبارت "یک اینچ زمان یک اینچ طلا" وجود دارد. هر موقعیت خورشید که توسط گنوم اندازه گیری می شود، به تدریج یک نام ثابت دریافت می کند، و این منشا ساعت بود. در سلسله سای و تانگ، "زمان Azimuth خورشیدی" به طور رسمی به "زمان دوازده ساعت" تکامل یافته است. ترکیبی از "صد درصد سیستم" و "زمان دوازده ساعت"، سیستم زمان بندی چینی باستان را بیشتر و کامل تر ساخت.
در پایان سلسله مینگ و آغاز سلسله چینگ، ساعتهای مکانیکی غرب به چین معرفی شدند. از آنجا که سیستم نمی تواند با دوازده ساعت قابل تقسیم باشد، محاسبه آسان نیست و به 96 بار، 108 بار و 120 بار تغییر یافته است. تا زمانی که سلسله چینگ به طور رسمی تصریح نکرد که روز و شب 96 حک شده بود، با هشت حکاکی در ساعت، به چهار حکاکی بالا و پایین تقسیم شده بود.
رمان های کلاسیک چینی همیشه "سه ساعت درایو ظهر برای برش"، مانند "سفر به غرب" نه بازگشت: "گفت: وای ژنگ نخست وزیر در خانه، شبانه نمایش خشک مانند، 萟 گنج، بوی تنها جرثقیل لی، نه روز بد پری اجازه می دهد، جین ژی امپراتور جید، همراه با سه بار او، خواب ظهر بسیاری از اژدها قدیمی است. " در سه بعد از ظهر، با توجه به روش نگهداری زمان، پانزده دقیقه تا دوازده ظهر بود. بر طبق دانشمندان یین یانگ، یانگ چی در اوج خود در این زمان است، در حالی که نجوم مدرن معتقد است که ظهر در اوج خود است. بعد از ظهر سه زمان زمان مجازات سنگین جنایی سنگین سنگین است، در این زمان عملیات از سر ضربه، یانگ گاز بیشتر شنگ، گاز یین پس از مرگ فرد فورا از بین می رود، جنایتکار که مرتکب جرم شنیع ، "حتی شبح همه نمی تواند انجام شود"، برای نشان دادن مجازات شدید. جنایات کوچکتر می تواند در ظهر بریده شود، اجازه دهید روح خود را انجام دهد. بنابراین، "سه دقیقه در ظهر، رویای قطع اژدها قدیمی"، نشان می دهد که جنایات اژدها قدیمی بسیار جدی است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما