قطعات پمپ دیافراگم / توپ / توپ صندلی / O-ring از قطعات پمپ

جزئیات محصول:
Place of Origin: China
نام تجاری: BSK
Model Number: BSKA25AL-P99-A
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10 Unit(s)
قیمت: Negotiable
Payment Terms: FOB T/T
Supply Ability: 1000 Unit(s) Per Month

توضیحات محصول

پمپ دیافراگم هوا (همچنین به عنوان یک پمپ غشایی، پمپ دیافراگم دوگانه هوا (AOOD) یا پمپ دیافراگم پنوماتیک شناخته می شود ) که از ترکیبی از عمل مجدد یک لاستیک، ترموپلاستی یا تفلون دیافراگم و سوپاپ های مناسب در هر دو طرف دیافراگم (سوپاپ ، دریچه پروانه ای، دریچه فلپ، و یا هر نوع دیگر از دریچه های خاموش) برای پمپ سیال.

 • محل منبع: چین
 • نام تجاری: BSK
 • شماره مدل: BSKA25AL-P99-A
 • حداقل سفارش تعداد: 10 واحد (ها)
 • قیمت تعرفه: FOB
 • بندر: گوانگژو / شنزن
 • قیمت: قابل مذاکره است
 • شرایط پرداخت: T / T
 • ظرفیت تولید: 1000 واحد (ها) در هر ماه
 • گارانتی: یک سال

توضیحات محصول:

ورودی هوا

1 / 4-18NPTF-1

خروجی سیال

1-11-1 / 2NPTF-1، Rp1-11BSP

ورودی سیال

1-11-1 / 2NPTF-1، Rp1-11BSP

حداکثر جریان

135 لیتر / حداقل

حداکثر سر

70 م

حداکثر خود پاشیدن آسانسور (خشک)

4 متر

حداکثر فشار هوا

8.3 بار

حداکثر قطر ذرات

3 میلیمتر

حداکثر ابعاد نصب

249.5 × 360.5 × 245mm

وزن

9.5 کیلوگرم

سر و صدا

<80db

بسته بندی و تحویل

جزئیات بسته بندی:

مورد / کارتن تخته سه لا در هر دیافراگم پمپ

جزئیات تحویل:

5 روز از دریافت پرداخت (با توجه به مقدار سفارش شما)

مشخصات فنی

پمپ دیافراگم هوا
1. نشت نشت
2. عملکرد خوب خودپرداز
3. همه انواع رسانه را حمل کن
4. مواد: فولاد ریخته گری، آلو، SS، PP

A 2 5 XX - XXX - X ( انتخاب مدل)

شکل دهان لوله: A-BSP B-NPT (F) C-فلنج

مواد دیافراگم: 9 - Santoprene H - Hytrel T - PTFE / Santoprene

مواد توپ: 9 سانتانپن H - Hytre T - PTFE A - استال

مواد صندلی توپ: P / K-پلی ¬ پروپیلن / Kynoar SS-فولاد ضد زنگ

مواد پمپ: SS - فولاد ضد زنگ AL - آلومینیوم آلیاژ CI - فولاد کربن P / K - پلی پروپیلن / Kynoar

پارامترهای اصلی عملکرد

شماره پارامترهای نام واحد ارزش مرجع

1 حداکثر فشار هوا کاری 0.83 مگاپاسکال

2 حداکثر جریان لیتر / دقیقه 135

3 حداکثر سر 70

4 حداکثر فشار خروجی سیال 0.83 مگاپاسکال

5 حداکثر ذرات از طریق قطر mm 3

6 وزن کیلوگرم 9.5 / 12.5 (PP / KV) / 9.5 (AL) / 14.5 (SS / CI)

7 سطح نویز db <85

حداکثر دما اعمال شده (دیافراگم / توپ / مهر و موم مواد)

استال ·················································· 40 ° - 150 درجه فارنهایت (4.4 - 65.5 درجه سانتیگراد)

Santoprene ······················································· ··········································· -40 ° - 225 ° F (-40 ° - 107.2 درجه سانتی گراد) تفلون ················································· ······················································· ···· 40 ° - 220 ° F (4.4 ° - 104 ° C) نیترول ································· ······················································· ··················· 10 ° - 180 ° F (-12 ° - 82 ° C) · Viton ·················· ······················································· ································ -40 ° - 350 ° F (-40 ° -176.6 ° C) Hytrel · ·· ········································ ······················································· ············ -20 ° -150 ° F (-12 ° - 93 ° C) Kynar ······················· ······················································· ································ 10 ° -200 ° F (-28.9 ° - 65.5 ° C) پلی ¬ پروپیلن ·········· ······················································· ·································· 32 ° - 175 ° F (0-79.4 ° C)

1 نمودار جریان

عملیات نصب و نگهداری:

خواندن، درک و پیگیری این اطلاعات برای جلوگیری از آسیب و صدمه به مال


از حداکثر فشار هواي ورودي تجاوز نکنيد، همانطور که در صفحه مدل پمپ آمده است.

 • ورودی هوا پمپ به منبع تغذیه با ظرفیت کافی متصل شده و فشار آن مطابق با الزامات طراحی است.
 • هوای فشرده تمیز باعث می شود که عمر مفید پمپ افزایش یابد.
 • اگر خط تامین کننده هوا یک لوله سخت است، شلنگ کوتاه اتصال پمپ و لوله می تواند لرزش و چرخش را کاهش دهد. (توصیه می شود که پالس را در مایع با استفاده از یک مخزن افزایش یا بافر مایع توصیه می شود.)
 • لوله ورودی هوا و فیلتر تنظیم کننده فشار باید با توجه به وزن آنها پشتیبانی شود. اگر لوله پشتیبانی نمی شود، ممکن است به پمپ آسیب برساند.
 • لوله ورودی هوا از پمپ باید با شیر تنظیم کننده فشار نصب شود تا اطمینان حاصل شود که فشار خروجی هوا از حد مشخص مشخص نیست.

فشار محدود شده مشخص شده در کتابچه راهنمای کاربر در عملیات پمپ نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد، در غیر این صورت آسیب های شخصی، آسیب پمپ و یا از دست رفتن اموال ناشی از فشار بیش از حد هوا خواهد بود.

 • اطمینان حاصل کنید که شیلنگ های مواد و دیگر اجزای سازنده قادر به مقاومت در برابر فشار مایع تولید شده توسط این پمپ می باشند. تمام شیلنگ ها را برای آسیب رساندن یا سایش چک کنید. برخی از دستگاه های توزیع تمیز و در شرایط مناسب کار می کنند.

SPARK STATIC می تواند منجر به انفجار ناشی از آسیب شدید یا مرگ شود. پمپ زمین و سیستم پمپاژ.

 • جرقه می تواند مواد قابل اشتعال و بخارات را بشکند.
 • پمپ امن، اتصالات و تمام نقاط تماس برای جلوگیری از ارتعاش و ایجاد تماس جسمی یا استاتیک.
 • از تهویه مناسب استفاده کنید.
 • آتش سوزی را از گرما، شعله های باز و جرقه ها دور نگه دارید.
 • محفظهها را هنگام عدم استفاده بسته نگه دارید.

تخلیه از پمپ ممكن است حاوی ناخالصی باشد كه ممكن است موجب آسیب جدی شود. تخلیه می تواند از طریق لوله از محل کار و اطراف اپراتور دور شود.

حتی اگر دیافراگم پارگی کند، می تواند مواد را به صورت اجباری از صدا خفه کن اگزوز تخلیه کند.

 • هنگامی که مواد خطرناک یا قابل اشتعال پمپ می شوند، تخلیه ها می توانند از طریق خط لوله به محل امن سالم برسند.
 • بین پمپ و صدا خفه کن از رابط 3/8 "در حداقل سوراخ استفاده می شود.

فشار در معرض خطر. می تواند آسیب جدی یا صدمه به اموال منجر شود. در حالی که سیستم تحت فشار قرار نگرفته است، پمپ، شیلنگ یا شیر توزیع را خنک نکنید. از طریق باز کردن سوپاپ یا دستگاه و / یا به آرامی و به آرامی سوزن زدن و از بین بردن شلنگ خروجی و یا لوله گذاری از پمپ، از خط تولید برق جدا شوید و فشار را از سیستم جدا کنید.

مواد خطرناک. می تواند صدمه جدی و یا صدمه به ملک را ایجاد کند. تلاش نکنید یک پمپ را به کارخانه یا مرکز خدماتی که حاوی مواد خطرناک است بازگردانید. شیوه های دستکاری ایمن باید با قوانین محلی و ملی و الزامات ایمنی کدامند.

 • برای اطمینان از دستورالعمل های مناسب برای دریافت مواد ورق ایمنی مواد در تمام مواد از تامین کننده.

خطر انفجار: بعضی از مدل ها، همراه با برخی از قطعات که تماس های مایع هستند، ساخته شده از آلومینیوم هستند، بنابراین آنها را نمی توان با استفاده از ترشكل وران، متيلن کلرید و یا دیگر حلال های هیدروكربنی هالوژنی قرار داد، در غیر این صورت آنها می توانند واكنش نشان دهند و باعث انفجار شوند.

 • قبل از استفاده با این نوع از حلال، لازم است برای بازرسی کیسه های مایع، منیفولد و تمام قسمت های تماس مایع موتور پمپ، برای اطمینان از سازگاری.
 • پمپ باید تا آنجا که امکان دارد نزدیک به محصول قرار گیرد تا لوله مکش کوتاه شود و تعداد قطعات را تا حد زیادی کاهش دهد.
 • برای تمدید عمر دیافراگم، باید پمپ را به مقدار زیاد به مایع پمپاژ نزدیک کنیم. هنگامی که فشار ورودی بیش از 10 فوت (3 متر) ستون مایع است، لازم است مجموعه ای از دستگاه های تنظیم فشار و تنظیم کننده برای افزایش عمر دیافراگم نصب شود.
 • ما باید مهر و موم هر آداپتور را برای لوله های ورودی و خروجی تضمین کنیم.
 • قبل از استفاده از محصول، باید کلیه اتصالات را یکبار دیگر محکم کنید تا از رطوبت ناشی از خزش اجزای مهر و موم جلوگیری شود و به طور موثر از نشت مایع یا هوا جلوگیری شود.

سازگاری شیمیایی قسمت های خیس شده پمپ را بررسی کنید و ماده ای که در حال پمپاژ، فرسوده شدن یا مجددا جریان دارد. سازگاری شیمیایی ممکن است با درجه حرارت و غلظت مواد شیمیایی (مواد شیمیایی) در مواد پمپاژ شده، سوزانده شده و یا پخش شود. برای سازگاری مایع خاص، با تولید کننده مواد شیمیایی مشورت کنید.

حداکثر درجه حرارت تنها بر اساس استرس مکانیکی است. بعضی مواد شیمیایی به طور قابل توجهی دمای حداکثر دمای عملیاتی را کاهش می دهند. با سازنده شیمیایی برای سازگاری شیمیایی و درجه حرارت لیتیم تماس بگیرید.

اطمینان حاصل کنید که تمام اپراتورهای این تجهیزات به طور خاص آموزش دیده اند، شیوه های عملی ایمن را درک کرده اند و محدودیت های تجهیزات را درک کرده اند. آنها می دانند که چگونه می توانند در صورت نیاز PPE را بپوشند.

از پمپ برای پشتیبانی ساختاری سیستم لوله استفاده نکنید. اطمینان حاصل کنید که اجزای سیستم به طور مناسب برای جلوگیری از استرس در بخش پمپ می باشد

 • اتصالات جذب و تخلیه باید اتصالات انعطاف پذیر (مانند شلنگ)، لوله های فاضلاب سخت، و باید با مواد مورد نیاز پمپاژ سازگار باشد.

لازم است از آسیب های غیر ضروری به پمپ جلوگیری شود. اگر به مدت طولانی به حالت بی اعتباری بپردازید، لطفا بعد از هر استفاده آن را کاملا تمیز کنید.

 • محصول باقی مانده در پمپ خشک و یا چسبنده بر روی پمپ می شود که باعث ایجاد دیافراگم و سوپاپ ها می شود تا قبل از شروع بعدی. در دمای یخ زدگی، باید بعد از استفاده به طور کامل تحت هیچ شرایطی خالی نکنید.
 • این یک راه موثر برای کاهش زمان خرابکارانه کاربران است تا بتواند مونتاژ مناسب را در هر زمان در دسترس داشته باشد. استفاده از قطعات یدکی معتبر BSK موجب گسترش محصول محصول و بازی عملکرد خواهد شد.

 


توضیحات عمومی

پمپ دیافراگم BSK ارائه می دهد تحویل حجم بالا حتی در فشار هوا کم و طیف وسیعی از گزینه های سازگاری مواد در دسترس است. مقایسه با مدل و گزینه نمودار. پمپ BSK با موتور هوا مدولار و بخش مایع ارائه شده است.

پمپ دیافراگم هوا، به طور متناوب فشار مایع ورودی و فشار مایع مثبت را در محفظه مایع با استفاده از اختلاف فشار داخل محفظه هوا تولید می کند. سوپ توپ می تواند جریان رو به جلو مایع را تضمین کند.

دوچرخه سواری پمپ شروع می شود به عنوان فشار هوا اعمال می شود و همچنان به پمپ و همچنان با تقاضا ادامه می یابد. این خط تولید را حفظ و نگهداری می کند و هنگامی که خط خطی حداکثر خط رسیده است قطع می شود (بسته شدن دستگاه).

الزامات هوا و روانکاری

فشار هوا فوق العاده. می تواند آسیب پمپ، صدمات شخصی یا آسیب های ملکی ایجاد کند.

 • یک فیلتر قادر به فیلتر کردن ذرات بزرگتر از 50 میکرون باید در تامین هوا استفاده شود. هیچ روانکاری نیاز به غیر از روغن "O" حلقه است که در هنگام نصب یا تعمیر استفاده می شود وجود دارد.
 • اگر هوا روان است در حال حاضر، اطمینان حاصل کنید که آن را با حلقه های "O" و مهر و موم در بخش موتور هوا از پمپ سازگار است.

 

دستورالعمل های عملیاتی

 • همیشه پمپ را با یک حلال سازگار با ماده ای که در حال پمپاژ است، بچرخانید، اگر مواد قابل حمل، زمانی که برای مدت زمان مورد استفاده قرار نگیرند، "تنظیم" را انجام می دهند.
 • اگر هوا برای چند ساعت غیر فعال باشد، از منبع پمپ قطع شود.
 • حجم مواد خروجی نه تنها توسط عرضه هوا بلکه همچنین عرضه مواد موجود در ورودی کنترل می شود. لوله های تامین مواد نباید بیش از حد کوچک یا محدود باشند. اطمینان حاصل کنید که از شلنگی استفاده نکنید که ممکن است سقوط کند.
 • هنگامی که پمپ دیافراگم در یک وضعیت تغذیه سوپاپ (ورودی سیلندر) استفاده می شود، توصیه می شود که یک دریچه تصفیه در ورودی هوا نصب شود.
 • پمپ دیافراگم را به سطح مناسب برای محافظت در برابر آسیب های لرزش پای دیافراگم نگه دارید.

نگهداری

 • برای بررسی شماره سریال و نام قطعات و مراجعه به قسمت قطعات و بسته خدمات تعمیر و نگهداری، لطفا به جزء اساسی در نقشه های مونتاژ مراجعه کنید.
 • بعضی از قطعات BSK به عنوان "قطعات پوشیدنی" مشخص می شوند که می تواند باعث کاهش سرعت سرویس و کاهش زمان کار شود.
 • کیت های خدمات به دو سرویس پمپ دیافراگم جداگانه تقسیم می شوند: 1. بخش هوا، 2. بخش فلوید. FLUID SEC -TION برای برپایی گزینه های متداول MATHEMAAL گزینه های دیگر را تقسیم می کند.
 • یک سطح کار تمیز برای محافظت از قطعات متحرک متحرک حساس از آلودگی از خاک و مواد خارجی در هنگام جداسازی و جمع آوری خدمات فراهم کنید.
 • سوابق خوبی از فعالیت های خدماتی داشته باشید و پمپ را در برنامه نگهداری پیشگیرانه نگه دارید.
 • قبل از جداسازی مواد خالی در دستگاه خروجی - فورچون با چرخاندن پمپ به سمت بالا به منظور تخلیه مواد از پمپ.

تخلیه بخش فلوراید

 • منیفولد بالا و پایین (1) و (11) را بردارید.
 • توپ (2)، حلقه O (3) (47) و صندلی توپ (4) را بردارید.
 • کلاه مایع (5) را بکشید.

توجه: مدل های دیافراگم فقط از یک دیافراگم اولیه (6A) و دیافراگم پشتیبان (6) استفاده می کنند. به نمای بیرونی در قسمت بخش سیالات مراجعه کنید.

 • اسکرین (10)، واشر (9)، دیافراگم (6A، 6) و واشر دیافراگم (7، 8) را بردارید.
  نکته: سطح (23) دیافراگم را خراشیده نکنید.

بخش فلوئورسپاشی

 • دوباره با هم در جهت معکوس
 • تمیز کردن و بازرسی همه قطعات. با توجه به نیاز قطعات قطعات فرسوده یا آسیب دیده را جایگزین کنید.
 • غلظت دیافراگم (23) روانکاری (25) و حلقه ی "Y" با روغن.
 • میله دیافراگم (23) را با ابزار نصب کمکی نصب کنید.
 • قبل از اتصال پایه پیچ و مهره ها، لطفا تعیین کنید که آیا دیافراگم (6A، 6) به صورت مناسب با مایع چسب (5) جهت جلوگیری از چرخش دیافراگم مناسب است.
 • برای مدل های با استفاده از دیافراگم تفلون: سه دیافراگم لاستیکی (6) در طرف، که با "اتاق هوا" AIRS SIDE علامت گذاری شده است، در مقابل بدن پمپ نصب شده است.
 • پمپ را بگيريد، پس از مدت زماني، بسته بندي و مهر و موم را بررسي کنيد.

ابعاد نصب :

جداسازی قطعات در بخش مایع

الف) ابتدا پمپ را از سیستم خط لوله حذف کرده و مواد را از داخل پمپ تخلیه کنید. ب) پمپ را در یک محیط کار تمیز قرار دهید. ج) ابتدا لوله خروجی (1) را از پمپ برداشته و سپس توپ (2) O (3) و (47) و صندلی توپ (4) را از انتهای بالایی کیسه مایع (5) خارج کنید. در دنباله. پس از آن، پمپ را به سمت بالا قرار دهید و لوله ورودی (11) را جدا کنید تا صندلی (3) و (47)، صندلی توپ (4) و توپ (2) را از چسب مایع (5) خارج کنید. د) باز کردن پیچ ها در اطراف دو سرپوش مایع برای جدا کردن کلاه (5). e) پیچ دیافراگم را باز کنید (10) و واشر دیافراگم (7)، (8) و دیافراگم (6) را از هر دو طرف جدا کنید. حذف میله دیافراگم (23) و حلقه مهر و موم لب (25) را می توان جایگزین کرد. جدا کردن قطعات برای شیر هوا f) ابتدا پیچ پیچ (39) را باز کنید و سپس کلاهک دریچه هوا (38)، سوپاپ هوا (42) و واشر آب بندی (40) و (41) را از هم جدا کنید. ج) از شکاف شیر (36) و شیر شیر (37) از کلاهک دریچه هوا (38) خارج شوید. الف) محفظه دایره ای (29) را بیرون بیاورید و از انتهای کلاه سوپاپ (31) از هر دو طرف دریچه هوا (38) را بیرون بیاورید و می توانید فنجان (30) را به عنوان مورد نیاز جایگزین کنید. الف) پس از فشار دادن دریچه (35) از دستگیره شیر هوا (38)، بسته بندی لب نوع (33) را با فشار دست (33) کنید. جداسازی قطعات برای خلبان شیر j) 4 پیچ (16) ابتدا سر سیلندر را بچرخانید و سپس سر سیلندر (14) و (18) را در هر دو طرف بکشید و O فنجان (17) را بردارید. k) واشر آب بندی (19) را از شیار از پوشش موتور (15) بردارید. الف) خلبان خلبان (22) و میله (45) را از محفظه موتور (15) بیرون بکشید و می توانید بسته بندی نوع لب (20) را روی میله ماشه یا O cup (44) در خلبان خلبان جایگزین کنید. جمع آوری پمپ دیافراگم مراحل مجدد نصب پمپ با آن دسته از جداسازی سازگار ناسازگار است، بنابراین از شما خواسته می شود که در مراحل مجدد توجه به موارد ذیل توجه داشته باشید: 1) تمام عناصر آب بندی و قطعات تماس آنها باید روغن . 2) لطفا قبل از استفاده از تمام عناصر مهر و موم شده دقت کنید که آیا آنها آسیب دیده اند، مانند آسیب سطحی. اگر آسیب دیده باشد، لطفا موارد جدید را جایگزین کنید. 3) جهت لب از بسته بندی لب (20) (، 25) و (33) باید با جهت نشان داده شده در نمودار سازگار باشد. 4) برای رسیدن به نتیجه مهر و موم بهتر، پیچ ها بر روی چسب مایع باید به طور متناوب با زاویه های مقابل بسته شوند. عیب یابی 1. بعضی از مایع از خروجی اگزوز همراه با جریان هوا تخلیه می شود. دیافراگم را برای هر آسیب بررسی کنید. سوراخ دیافراگم را برای لازگی چک کنید. حباب های هوا در سیال خروجی وجود دارد. اتصال لوله مکش را برای مهر و موم خوب بررسی کنید. اتصالات بین لوله مکش و مانیفولد ورودی برای مهر و موم خوب را بررسی کنید. حلقه O را بین منیفولد ورودی و چسب مایع را بررسی کنید. پیچ های دیافراگم را برای لازگی چک کنید. 3. خروجی کم پمپ بررسی جریان هوای پایدار است. ورودی / خروجی را برای هر انسداد بررسی کنید. اتصالاتی که منیفولد ورودی را برای تنگی هوا متصل می کنند را بررسی کنید. بررسی کنید که توپ به صندلی گیر نکند یا توپ به درستی نشسته نشود. هنگامی که هیچ حرکت رفت و برگشتی وجود ندارد، هوا از باز شدن اگزوز تخلیه می شود. مهر و موم مهر و موم (33) را روی دریچه اسلاید (35) بررسی کنید. مهر و موم مهر و موم (20) را بر روی میله ماشه (45) را بررسی کنید. مهر و موم مهر و موم (25) را روی میله ی لینک دیافراگم بررسی کنید


با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید