پوشش محافظ کارتن کوچک دفترچه یادداشت سفارشی اسپیرال

جزئیات محصول:
محل منبع: Ningbo

توضیحات محصول

پوشش محافظ کارتن کوچک دفترچه یادداشت سفارشی اسپیرال

نوت بوک کوچک؛
سفید کننده و صاف بودن حق بیمه برای سطح نوشتن کامل؛
اندازه قابل حمل؛
پوشش سختی مقوایی؛
موجود در گراف (5 میلی متر)، کاغذ افقی و غیره

Ningbo Xingda Stationery Co.، Ltd. یک شرکت مشترک چین و خارج از کشور است که دارای حق کار و واردات و صادرات و داشتن حالت مدیریت متنوع است. این شرکت در سال 2001 تاسیس شد، این شرکت در منطقه No.2، جنوب Yongjiang Road، پارک علم و فناوری Beilun Ningbo واقع شده است، مساحت بیش از 7000 متر مربع را پوشش می دهد، به بندر Beilun بندر دوم بندر عمیق آب در چین در شمال، لینک بزرگراه Huhangyong در جنوب، و تنها نیمی ساعت درایو به فرودگاه Ningbo با محیط زیست زیبا و حمل و نقل مناسب است. این محصولات به بازار بریتانیا، بازار فرانسوی، بازار ایالات متحده و بازار مکزیک صادر شده است.

این شرکت عمدتا در تولید مجموعه های مختلف لوازم التحریر، نوت بوک های عالی، نمونه های با کیفیت بالا و بسته بندی تاول های حاوی با ارزش سالیانه RMB 50 میلیون، و محصولات اصلی نوت بوک و بسته بندی تاول زده می تواند انعطاف پذیری سفارشی با توجه به مشخصات مشخصات تقاضا مشتری، با خروجی ماهانه تا 1.5 میلیون کتاب (مجموعه) در حال حاضر، و مشتریان اصلی همکاری Wal-Mart، دیزنی و بی بی سی.

از زمان تاسیس آن، این کمپانی اصرار دارد که اعتقادات تولید "صادق بودن و قابل اعتماد بودن، کیفیت اول" و ایده مدیریت "بالاترین بازده خوب و بازپرداخت جامعه" را داشته باشد. در حال حاضر، این شرکت بیش از 100 کارمند دارد که 30 نفر از کارکنان مدیریتی و فنی در میان آنها و بیش از 40 مجموعه تجهیزات است. این شرکت تأسیس کارخانه چاپ، کارخانه تزریق، کارخانه ساخت کتابخانه، کارخانه تلگراف، کارخانه بسته بندی و کارخانه کاغذ سازی تاسیس شده است. ورودی مقدار زیادی پول برای خرید چاپ افست چهار رنگ، چاپ دو طرفه و برش کاغذی تحت کنترل برنامه، و به ایجاد کیفیت کلاس اول با تجهیزات پیشرفته، مهارت فوق العاده، فن آوری حرفه ای و مدیریت علمی اختصاص داده شده است.

این شرکت صدور گواهینامه کیفیت ISO9001-2000 را در سال 2008 به تصویب رسانده و تولید، شاخص مدیریت مطابق با استاندارد ارزیابی کارخانه یا ارزیابی کارخانه های شخص ثالث است که پایه ای برای همکاری بلندمدت ایجاد کرده است. این شرکت با موفقیت تمام شاخص های فنی مورد نیاز ارزیابی و حسابرسی کارخانه بی بی سی و SGS را به تصویب رسانده و صدور گواهینامه ICTI در حال بررسی است. علاوه بر این، شرکت بارها و بارها به عنوان تأمین کننده منحصر به فرد منطقه ای به عنوان واحد پیشرفته، واحد برجسته، "شرکت درجه اول" و "شرکت خصوصی اعتباری" توسط اداره اداری صنعتی و تجاری و انجمن فرهنگی منطقه مورد ارزیابی قرار گرفته است کسب و کار چاپ دولت خرید.

این شرکت دارای محیط کاری مناسب، ظرفیت تولید و شهرت افتخار است که شرایط مناسب برای سرمایه گذاری را برای ایجاد روابط بلندمدت همکاری با مشتری فراهم می کند. Ningbo Xingda Stationery Co.، Ltd. گذشته از ده سال انباشت گذشته گذشته را به آینده پیوند می دهد و با شرکت های دیگر همکاری می کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید